KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14962025
nr 1496 2025
Gunnar Nordström
(f. 1921), Sverige
Oljemålning, Riddarholmen från Södermalm. Signerad, daterad 1991. Olja på duk, 64x80 cm, oramad
Gunnar Nordström, svensk målare född 1921.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 17 oktober 2022
kl 18:09:43
16/10 12:12:06
1.000 kr
17/10 09:35:42